Brubeck termo apranga yra sukurta siekiant išlaikyti natūralius kūno biologinius termoreguliacijos procesus, kurie yra atsakingi už mūsų kūno komfortą.
Apsauga, kurios jums reikia priklauso nuo jūsų kūno reakcijos į fizinį krūvį ir aplinkos sąlygų.
Todėl Brubeck sukūrė Effort Classification sistemą, kuri padės jums nuspręsti, kurie drabužiai jums labiausiai tinka atsižvelgiant į jūsų fizinį krūvį ir aplinkos sąlygas.

 

1: ŽEMAS AKTYVUMO LYGIS

Aktyvumo lygis 1 low

Miegui | vidaus apranga

Ypač komfortabiliam miegui. Ypatingai plonas, švelnus, dvisluoksnis, bakteriostatinis (apsaugantis nuo įvairių bakterijų) termoaktyvus trikotažas, kuris leidžia odai kvėpuoti ir užtikrina maksimalų patogumą poilsio metu.

 

3: KASDIENINIAM NAUDOJIMUI

Aktyvumo lygis 3 everyday

Poilsis, sėdimas darbas | vidaus apranga

Patogumas ilsintis arba dirbant. Tinka įprastomis arba atšiauresnėmis sąlygomis: temperatūros svyravimas (šildymas/oro kondicionavimas), stresas (prakaitavimas). Vientisa, besiūlė apranga gaminama iš lengvo dvisluoksnio trikotažo ir merino vilnos.

 

5: VIDUTINIS AKTYVUMO LYGIS

Aktyvumo lygis 5 moderate

Žemo intensyvumo sportas, lengvas fizinis darbas | vidaus/lauko apranga

Patogumas, nevaržomas judėjimas esant žemam fiziniam aktyvumui. Vientisa, dvigubo sluoksnio, kvėpuojanti apranga ir apatinis trikotažas gaminamas naudojant sujungus sintetines ir natūralias medžiagas. Universalus, tinkantis visiems metų sezonams.

 

7: INTENSYVUS SPORTAS

Aktyvumo lygis 7 intensive

Aukšto intensyvumo sportas, fizinis darbas | lauko apranga

Aukščiausios kokybės medžiagos su technologiškai pažangiais mikropluoštais. Ergonomiškas dizainas ir profesionalūs sprendimai užtikrina apsaugą, komforto pojūtį ir tobulą termoreguliaciją esant intensyviam aktyvumui. Ši apranga yra sukurta įvairioms sporto veikloms ir ekstremalioms oro sąlygomis (karštis/šaltis/vėjas).