Apie mus | Brubeck

APIE BRUBECK

 

BRUBECK - tai vardas, kuris lyderiauja termo aprangos rinkoje. Brubeck gamina termo vidaus ir lauko aprangą, apatinį trikotažą ir kitus pirmo sluoksnio drabužius, kurie pasižymi unikalia besiūle technologija.
Miestas, kuriame įsikūrusi Brubeck gamykla, istoriškai siejasi su tekstilės industrija. Šį įmonė kontroliuoja visus aprangos kūrimo procesus nuo siūlų iki galutinių produktų įpakavimo.  Tai 100% užtikrina parduodamos produkcijos kokybę ir patikimumą.

Brubeck vis labiau plečia savo tarptautinį tinklą. Turinti distributorių Danijoje, Prancūzijoje, Anglijoje, Šveicarijoje ir kitose Europos šalyse, nuo šiol savo produkciją pristato ir Lietuvoje.

Brubeck nuo 2005 metų kuria ypač funkcionalią pirmo sluoksnio, vientisą (besiūlę) sportinę aprangą bei apatinį trikotažą, kuris gaminamas naudojant merino vilną, medvilnę bei aukščiausios kokybės sintetinius audinius. 

Kuriant termoaktyvią aprangą ypatingas dėmesys yra skiriamas siūlų ir skirtingų medžiagų tarpusavio derinimui, tam yra naudojamas ypač modernios gamyklos technologijos. Galutiniam produkto pagaminimui yra naudojamos aukščiausios kokybės itališkos siuvimo mašinos. Produktai yra testuojami profesionalių atletų ir pačių gamintojų.

 

Brubeck technologies    

Brubeck technologies

 

Oficialus Brubeck atstovas Lietuvoje - UAB "Litada", įmonė vykdanti didmeninę ir mažmeninę prekybą dviračiais, slidėmis, aksesurais, bei apranga skirtą aktyviems žmonėms.
Mūsų komandą sudaro aktyvūs, entuziastingi žmonės, kurie dalinasi ilgamete patirtimi sporto inventoriaus srityje. Creditinfo vertinimu, esame viena stipriausių ir stabiliausių įmonių Lietuvoje 2011-2020 m.