APIE BRUBECK

 

BRUBECK - tai Lenkijoje įsikūrusi įmonė, kuri lyderiauja termo aprangos rinkoje. Brubeck gamina termo vidaus ir lauko aprangą, apatinį trikotažą ir kitus pirmo sluoksnio drabužius, kurie pasižymi unikalia besiūle technologija.
Miestas Zdunska Wola, kuriame yra Brubeck gamykla, istoriškai siejasi su tekstilės industrija. Šį įmonė kontroliuoja visus aprangos kūrimo procesus nuo siūlų gamybos iki galutinių produktų įpakavimo.  Tai 100% užtikrina parduodamos produkcijos kokybę ir patikimumą.

Brubeck vis labiau plečia savo tarptautinį tinklą. Iki šiol turinti distributorių Danijoje, Prancūzijoje, Anglijoje, Šveicarijoje ir kitose Europos šalyse, nuo šiol savo produkciją pristatys ir Lietuvoje.

 

Kompanija nuo 2005 metų kuria ypač funkcionalią pirmo sluoksnio, vientisą (besiūlę) sportinę aprangą bei apatinį trikotažą, kuris gaminamas naudojant merino vilną bei medvilnę.

 

Kuriant termoaktyvią aprangą, ypatingas dėmesys yra skiriamas siūlų ir skirtingos trikotažinės medžiagos tarpusavio derinimui, tam yra naudojamas ypač modernios gamyklos technologijos. Galutiniam produkto pagaminimui yra naudojamos aukščiausios kokybės itališkos siuvimo mašinos. Produktai yra testuojami profesionalių atletų ir pačių gamintojų.

 

 Luxury brand of the year 2016