Prekių keitimo ir grąžinimo sąlygos

 

Jeigu www.brubeck.lt įsigyta prekė Jums netiko – galite ją grąžinti per 14 dienų nuo pristatymo dienos. Netinkamą prekę galite pakeisti į kitą arba susigrąžinti pinigus. Pinigai yra grąžinami per 14 dienų nuo pristatymo dienos.

Pagal LR Ūkio ministro įsakymo Nr. 217 "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo" 18 punktą – apatinis trikotažas bei naktiniai negali būti keičiamos ar grąžinamos.

Grąžinant prekes, kurioms taikoma 14 d. pinigų grąžinimo garantija, būtina įvykdyti šiuos reikalavimus:

       1. Norėdami užregistruoti grąžinimą turite į mus kreiptis raštu adresu litada@gmail.com. Turite pateikti užsakymo numerį, kontaktinę informaciją ir aiškiai nurodyti prekės grąžinimo priežastis. Jokiu būdu nebandykite siųsti prekės atgal neužregistravę jos grąžinimo! Tokiu būdu išvengsite papildomo nekompensuojamo mokesčio už siuntimą.

Grąžinama ar keičiama prekė turi būti:

  1. Nenaudota, nesugadinta ar kitaip pažeista;
  2. Turi turėti visas etiketes;
  3. Turi būti supakuota į originalią pakuotę;
  4. Prekė turi būti supakuota į tinkamą pakuotę, kuri apsaugotų prekę nuo pažeidimų transportavimo metu;

Pinigai grąžinami tik tuomet, jei įvykdomos visi išvardinti reikalavimai. Priešingu atveju www.brubeck.lt negalės grąžinti Jums pinigų.

PREKĖS SU DEFEKTAIS

Jei gauta prekė būtų su defektais, mes jį pakeisime kitu analogišku modeliu. Jei keitimas neįmanomas, Jums bus grąžinti sumokėti pinigai.

Norint grąžinti prekes su defektais yra būtina įvykdyti šiuos reikalavimus:

       1. Turite į mus kreiptis raštu adresu litada@gmail.com. Turite pateikti užsakymo numerį, kontaktinę informaciją ir aiškiai nurodyti defektus, bei padaryti defekto nuotrauką. Jokiu būdu nebandykite siųsti prekės atgal negavę iš mūsų atsakymo! Tokiu būdu išvengsite papildomo nekompensuojamo mokesčio už siuntimą.
       2. Prekė neturi būti pirkėjo sugadinta;
       3. Prekė turi būti originalioje, nepažeistoje pakuotėje;
       4. Prekė turi būti grąžinta kartu su: sąskaita-faktūra;

Pinigai grąžinami tik tuomet, jei įvykdomos visi išvardinti reikalavimai. Priešingu atveju www.brubeck.lt negalės grąžinti Jums pinigų, todėl prekė bus išsiųsta atgal.

SU GRĄŽINIMU SUSIJUSIOS IŠLAIDOS

Jei Jums buvo nusiųsta prekė su defektais arba prekė grąžinama dėl mūsų kaltės, www.brubeck.lt padengs visas su grąžinimu susijusias persiuntimo išlaidas. Kitu atveju persiuntimo išlaidos nėra kompensuojamos.

Pinigų grąžinimas trunka 1–2 darbo dienas nuo dienos, kai mes gauname grąžinamą daiktą ir jį apžiūrime. Mokėjimas pervedamas į sąskaitą, iš kurios jis buvo gautas.

PREKIŲ GRĄŽINIMO ADRESAS

Siunčiant kurjeriu
UAB ,,Litada“
Adresas - Molėtų g. 13
D. Riešės k. Vilniaus raj. LT-14028

Siunčiant per LP EXPRESS 
Miestas Didžioji Riešė
Terminalas Molėtų g. 13 (IKI RIEŠĖ)